ÖVRIGT / Speglar / Spegel 16034050
nr 1603 4050
Tidigt 1900-tal, Gustaviansk stil, 70x44 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:25:33
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.200 kr
1.500 kr
Den Gustavianska stilen